GÜVENLİK

Öğrencilerinin güven içerisinde üniversite yaşamı geçirmesi, her ailenin isteğidir. Karabük Üniversitesi için gönderdiğiniz öğrencileriniz, evinizin güvenliğinde Karabük Ercan Pansiyon ile konaklama sorununu çözebilir.

Karabük erkek yurtları arasında MEB onaylı olarak çalışan Ercan Pansiyon, 7/24 güvenlik kameraları izlenmekte olan bir öğrenci yurdudur. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı çalışma yapısı ile yangın merdiveni acil durumlar için yurdumuzda bulunmaktadır. Katlara ulaşımda öğrencilerimiz asansörleri kullanarak çıkmaktadır. Öğrencilerimizin güvenliğini üst düzeye çıkarmak için girişte güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Dışarıdan gelen tüm ziyaretçilerin yurt girişinde güvenlik personeline danışması gerekmektedir ve yurt yönetiminden onay verildiği zaman kimlik bırakması sağlanarak imza karşılığında girişine izin verilmektedir. Güvenlik görevlimizin her gece eksik öğrenci kontrolü vardır. Eksik öğrencinin durumu, yurt müdürü tarafından öğrenci aranarak öğrenmek için çalışma yapılır.

Güvenli ve çocuklarınız için aklınızın kalmayacağı bir yurt arayışını Karabük Ercan Pansiyon karşılıyor. Karabük Üniversitesi öğrenci yaşamları boyunca bizi tercih ederek yurdumuzda kalmakta olan her öğrencimizin güvenliği, aileler kadar bizi de ilgilendiriyor. Onlara her konuda olduğu gibi güvenlik konusunda da destek veriyoruz.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider