Karabük Yurt Seçiminde Geç Kalmayın

Karabük Yurt Seçiminde Geç Kalmayın

Karabük Üniveristesi için yeni bir eğitim – öğretim yılı daha başlıyor. Öğrencilerin yeni telaşı ise yurt seçimi oluyor. Karabük yurt seçiminde yürüme mesafesi ulaşımı, kaliteli yemek ve konaklama hizmeti ile Ercan Pansiyon öne çıkıyor.

Yıllardır Karabük Üniveristesi öğrencileri için erkek öğrenci yurdu olarak hizmet veren Ercan Pansiyon 99 öğrenci kapasitesine sahiptir. 1 – 2 – 4 – 6 kişilik oda seçenekleri ile her bütçeye uygun Karabük yurt çözümü sunabilmektedir. Odalarda, her öğrencinin temel ihtiyacı olan malzemeler bulunmakta olup ders çalışmaları için en uygun ortam yaratılmaktadır. İnternet, güvenlik, yemek, ulaşım gibi konularda ise hem öğrencilerimiz hem de öğrenci verileri memnun kalacakları uygulamalar Ercan Pansiyon tarafından sağlanmaktadır. Öğrencileri bekleyecek olan üniversite yaşamında, kendilerini evinde hissedebilecekleri ortam Karabük Ercan Pansiyon tarafından oluşturulmaktadır. Usta aşçılar ev yemeklerini, güvenlik hizmetleri evinizin güvenliğini, odalarımız evinizin odalarını aratmayacak biçimde özenle erkek öğrenciler için hazırlanmaktadır.

Karabük yurt konusunda geç kalmamak için bir an evvel Ercan Pansiyon iletişim numarası ile irtibata geçiniz. İletişim numaramız olan 0 537 422 63 39 numarasını arayın ve görüşme randevunuzu bir an evvel alın.

Yazar hakkında

wpntr administrator

Bir cevap yazın