YEMEKLER

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yurt ve pansiyon olarak çalışmalarını yürütmekte olan Karabük Ercan Pansiyon, yemek hizmetlerinde de üstün kalite anlayışı ve sağlık kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerine her zaman günlük kalori ihtiyaçlarına uygun olacak biçimde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti vermektedir.

Karabük Ercan Pansiyon, usta aşçıları ile yurtta kalmakta olan öğrencilere sabah kahvaltısı sırasında da, akşam yemeği sırasında da lezzetli ve doyurucu yemekler çıkarmaktadır. Hazırlanan yemeklerde hijyen kurallarına uygun olarak çalışma yürütülmektedir. Sabah kahvaltılarında 5 – 6 çeşitle güne Karabük Üniversitesi öğrencileri çok daha hazır başlamaktadır. Akşam yemeklerinde de yine usta aşçılar, 3 – 4 çeşit yemek ile öğünün sağlıklı geçmesi için çalışma yapmaktadır. Yapılacak yemeklerin belirlenmesinde ve yemek listeleri oluşturulmasında yurt öğrencilerinin genel istekleri dikkate alınır. Hazırlanmakta olan bütün yiyecekler, Gıda Komisyonu denetiminde usta aşçılarımız tarafından, açık mutfağımız içerisinde özenli biçimde hazırlanıp servis edilir. Yemeklerde kullanılan gıda maddelerinin tamamı günlük olarak alınır ve en kaliteli markalardan seçilir.

Karabük Üniversitesi öğrenci yaşantısı boyunca Karabük Ercan Pansiyon tercihi yapan öğrenciler ev yemeklerinin lezzetini aratmayacak bir yemek hizmeti alacaklardır. Her daim hazır ve öğrenci sağlığına uygun, kalori hesapları yapılarak hazırlanan yemekler ile yemek sorununu ortadan kaldıracaklardır. Özellikle hafta sonları için öğrencilere yönelik olarak mangal, doğum günü gibi sürprizler de Karabük Ercan Pansiyon yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yemek hizmetlerinden ve bazı etkinliklerden görünümleri aşağıda görebilirsiniz.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider